Necháme spoločne Kvet Života rozkvitnúť?

546€ of 15 000€ raised

Milí moji priatelia, lektori, známi aj neznámi 🙂

Nastal rok od založenia centra Kvet Života a ja nám ďakujem za množstvo kurzov, workshopov, terapií a Festival Svetla 🙂

Zámer Kvetu Života je spájanie sa – spolutvorenie  v láske a radosti, kde sme každý rovným dielom – nikto nie je viac či menej za to, či je majiteľ, lektor alebo účastník.

Na založenie konceptu bola potrebná investícia, ktorú nastal čas vrátiť. Počas prvého roka sa nevrátila, pretože som uprednostňovala láskyplné vzťahy s lektormi a účastníkmi pred peniazmi, a preto dnes píšem tento príspevok 🙂 Tým Vám chcem zároveň povedať, čo som sa naučila, že je správne mať krásne vzťahy ale aj hojnosť – peniaze, pretože nám umožňujú robiť to, čo máme radi a podporovať sa navzájom.

Chcela som predať byt, aby som splatila počiatočné náklady, nezaplatené nájmy a mohla pokračovať v práci, ale nadšenci Kvetu mi povedali – čo blázniš, veď suma 15000 eur nie je taká, aby si musela predávať svoj byt.

Všetko v živote je proces a ja cítim ako svoj krok k pokore poprosiť Vás o finančnú podporu. Robím to preto, aby som sa uvoľnila a oslobodila na ďalšie tvorenie konceptu Kvetu Života, ktorý môže byť zároveň na akomkoľvek mieste a v akejkoľvek forme spájania ľudí a tvorby akcií.

Na facebooku je vyše 1500 fanúšikov, čo znamená, že keby napr. každý podporil dobrú vec sumou 10 eur, situácia je vyriešená 🙂

Týmto príspevkom zároveň vyzývam – pridajte sa do teamu – viac ľudí, viac nápadov.

Ak cítite, že viete Kvet teraz podporiť, prispejte prosím.

Pre tento účel môžete použiť formulár nižšie, alebo toto číslo účtu:
SK74 0200 0000 0039 5681 4758
Do poznámky uveďte: Rozkvitni – dar

Ďakujem zo srdca
S láskou Marianka

Kvet Života

Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: 20,00€